wtorek, 31 grudnia 2013

2013 rok - Dziękuję!!!

Dziś ostatni dzień, można śmiało już rzec, starego roku, więc czas na lekką zadumę i kilka miłych słów dla tych wszystkich, dzięki którym ten piwny rok 2013 był tak udanym dla mnie. 

Chciałbym serdecznie teraz podziękować bardzo, bardzo wielu osobom, browarom i instytucjom za te wszystkie chwile, które dane mi było przeżyć w mijając roku. Oto kilka szczególnych podziękowań dla: 

Degustatorni Gdańsk, a szczególnie dla Wojtka i jego wielu cudownych inicjatyw, takich jak Piwne Polemiki Tomka Browarnika, PiwoWAR Battles, Chmielaton. Podziękowania także dla Krzyśka, Bartka, Emili i wszystkich współpracujących z Degustaornią osób!

Browaru Piwna w osobach Tomka, Oli, Wojtka, Piotrka, Jarka i wszystkich dziewczyn za barem, za cudowną atmosferę, genialne piwo, wspólne warzenia, za wystawę, warsztaty i po prostu za wszystko! 

Łukaszy oraz Pana Sławka z Cafe Lamus i Lawendowej 8, Wojtka i Tomka z Pułapki, Szymona z ekipą z Cup of Tea, Michała i Andrzeja z Brovarni Gdańskiej za dobre piwo, super spotkania, za genialne relacje! Za wszystko złe - przepraszam! :-)

Browarów Regionalnych Jakubiak, a głównie dla Anety Jakubiak i Marty Łażewskiej, za dobry humor, miłe słowo, piwo, wycieczki i cudownie spędzany czas!

Panom Zbigniewowi i Chrystianowi Czarneckim oraz całej ekipie Browaru Gościszewo za znajomość, wspólne warzenie, biesiadowanie i premierowanie!

Browarowi Kormoran za cudownych 20 lat, za to, że Olsztyn na piwnej mapie Polski znaczy coraz więcej!

Muzeum Warmii i Mazur w osobie Pawła Błażewicza, Starostwu Powiatowemu w Olsztynie w postaciach Mariusza Kwasa i Jacka Niedźwiedzckiego za krzewienie kultury piwa na Ziemiach Warmii i Mazur.

Andrzejowi Piątkowskiemu za to, że w Olsztynie powstaje kolejny browar.

Pawłowi Piłatowi z PolskiChmiel.pl oraz ekipie SCF Natural za wspieranie działań popularyzujących polski chmiel.

Dwóm Tomaszom: Kunachowiczowi za super 'chełmińską' kwaterę oraz Sadowskiemu z Grupy Żywiec za 'olsztyńską stanicę' i całą masę okołopiwnych rzeczy i sprawunków.

Wszystkim moim najbliższym, przyjaciołom z Trójmiasta, Olsztyna i okolic, Warszawy, Torunia, blogerom piwnym, piwowarom domowym, kolekcjonerom birofilistycznym i wszystkim innym polskim browarom i zaprzyjaźnionym knajpom piwnym oraz tym, o których tu z natłoku myśli piwnych w głowie zapomniałem także serdecznie dziękuję!


Wszystkim powyższym życzę cudownego, pełnego piwa i dobrego humoru, szczęścia i samych spełnionych marzeń Nowego Roku 2014. Oby był jeszcze lepszy, niż ten który mija! Aha i pamiętajcie ... PL is ON! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz