niedziela, 15 września 2013

Browar Zamkowy Młyn - relacja z budowy - część IV

Kilka dni temu ponownie odwiedziłem plac budowy Browaru Zamkowy Młyn w Olsztynie i strzeliłem kilka fotografii. Pogoda niestety przez ostatnich kilka dób nie dopisywała, także od razu przepraszam za jakość wykonanych zdjęć.

Co widać na pierwszy rzut oka? Można dostrzec ułożone dachówki na dachu, ocieplenie ścian oraz pierwsze rzędy cegieł, które tworzyć będą przyszłą elewację całego budynku. 

Jak można zauważyć, w obecnym czasie prace idą dość szybkim tempem i postęp prac jest wyraźnie widoczny. Za jakieś dziesięć dni ponownie odwiedzę plac budowy i wtedy zajrzę też do środka, bo i tam na pewno od mojej ostatniej wizyty się sporo zmieniło. Zatem ... stay tuned!

2 komentarze:

  1. A coś wiadomo kiedy przewidywane otwarcie?Jak nie będą przyspieszać na siłę to jakieś 10,12 tygodni póżniej pierwsze warki do przetestowania.Lepiej wolniej i dokładniej niż na chybcika jak w pewnym browarze na "L" jak "Lucy"

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Krystian, z tego, co mi wiadomo, to otwarcie ma być w kwietniu 2014 :) Wierze, że się nic nie zmieni i już serdecznie zapraszam :)

      Usuń