sobota, 28 września 2013

Dwa lata minęły ... jak jeden dzień!

Dziś mija dokładnie dwa lata od napisania mojego pierwszego wpisu na tymże blogu. Tak, tak, blog Browarnik Tomek obchodzi swoje drugie urodziny. W tym czasie napisałem 471 wpisów, poznałem wielu ciekawych ludzi (blogerów, piwowarów, właścicieli browarów, piwnych lokali i sklepów oraz innych ludzi związanych bardziej lub mniej z branżą), zwiedziłem sporo ciekawych piwnych miejsc, brałem udział w wielu piwnych przedsięwzięciach.
 
Sam w tym czasie sporo się nauczyłem, także dzięki tym wszystkim ludziom, o których wspomniałem powyżej. Wszystkim Wam chciałbym teraz bardzo mocno podziękować, że byliście, że jesteście i ma nadzieję, że będziecie i za wszystko, co mi ofiarowaliście, za wszystko w czym mi pomogliście. Tajniki świata piwnego przybliży mi się bardzo, choć to nie koniec drogi kształcenia. Przede mną jeszcze dużo nauki - jak mawiał mistrz Yoda. Mimo, że jeszcze sporo przede mną do odkrycia, to sam staram się krzewić kulturę piwną i przekazywać wiedzę o świecie piwa za pomocą Piwnych Polemik Tomka Browarnika, które to nie są tylko moim sukcesem, ale także Wojtka Szlosowskiego - menadżera gdańskiej Degustatorni.
 
Ostatnie dwa lata, były dla mnie cudownymi. Wierzę, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy niże te dwa, które już mną. Jest kilka kolejnych projektów, które mam nadzieję zrealizować, a o których pewnie niedługo się dowiecie. 
 
Na sam (przed)koniec chciałbym Wam moi drodzy czytelnicy podziękować za to, że jesteście, czytacie, komentujecie, poprawiacie, doradzacie i że ... trwacie. Dziękuję bardzo.
 
A na koniec przygotowałem dla Was właśnie konkurs urodzinowy. O szczegółach dowiecie się na moim browarnikowym fanpage dziś dokładnie o godzinie 20.00. serdecznie zapraszam. Poniżej zamieszczam nagrody dla zwycięzców.
 
I nagroda: podkoszulka z motywem piwnego drzewa stylów (rozmiar XL), okolicznościowe podkładki wydane z okazji 140-lecia browaru w Elblągu, magnes-otwieracz Krakowiak oraz magnesy panoramiczne mojego autorstwa z motywami Gdańska i Gdyni. 

 
II nagroda: okolicznościowe podkładki wydane z okazji 140-lecia browaru w Elblągu, oraz magnesy prostokątne mojego autorstwa z motywami Gdańska i Gdyni.
 
 
III nagroda: okolicznościowe podkładki wydane z okazji 140-lecia browaru w Elblągu.
 
 
Zatem zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie i jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuje za ostatnie dwa lata :-)

8 komentarzy:

  1. 100 lat, wielu nowych i ciekawych "tematów" do opisania :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Setek wpisów w piwnym pamiętniczku przez jeszcze wiele, wiele lat.

    OdpowiedzUsuń
  3. Pozostaje tylko życzyć dalszych sukcesów w branży piwnej, blogerskiej, blogersko-piwnej i piwno-blogerskiej. Uporządkować według uznania. Czy o czymś zapomniałem?

    OdpowiedzUsuń