środa, 5 czerwca 2013

Piwna Polemika Tomka Browarnika - Browar Jabłonowo

jak zazwyczaj w środę to bywa, zdaję relację z piwnej polemiki. Tak samo jest i dzisiaj. Podczas wczorajszej polemiki został omówiony Browar Jabłonowo, z głównym naciskiem na ich markę premium, czyli Manufakturę Piwną.

 
Omówiona została historia browaru, produkty browaru, w głównej mierze piwa Manufaktury Piwnej, współpraca browaru z piwowarem domowym (choć już nie do końca tylko domowym), czyli Marcinem Chmielarzem i kilka innych ciekawostek związanych z browarem z Wólki Kosowskiej.
 Jak zwykle, polemikę nawiedzili stali już bywalcy tychże spotkań. Były też nowe osoby. Ożywiona dyskusja także miała miejsce. Było sporo dobrego humoru, żartów, po prostu piwna, żywa atmosfera.
  
Po zakończeniu polemiki, jak zawsze miała miejsce biesiada piwna, podczas której dyskusja ... polemika, dotyczyła nie tylko piwa, ale i innych tematów. Biesiadę okraszały dźwięki zespołów Thin Lizzy oraz Fatum. Naprawdę było zacnie, choć muszę przyznać, że chyba biesiady, które mają być relaksem, są bardziej męczące niż prowadzenie polemiki.
 Kolejna polemika już za ... dwa tygodnie niestety. Powodem tej przyszłotygodniowej luki jest fakt, że wyjeżdżam w swoje rodzinne strony i tam troszkę czasu muszę przeznaczyć na swoje zawodowe sprawy. Zatem do zobaczenia na kolejnym piwnym spotkaniu. Będzie znowu ciekawie ... na pewno, już teraz wam to gwarantuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz