środa, 10 lipca 2013

Piwna Polemika Tomka Browarnika - Browar Gościszewo

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Piwna Polemika Tomka Browarnika. Tym razem rozmawialiśmy o Browarze Gościszewo. 

 
Na spotkaniu była mowa o historii browaru, piwnej ofercie, o współpracy kontraktowej z Jastarnik.pl oraz AleBrowarem. Wojtek, menadżer Degustatorni, jak zawsze poczęstował zebranych gości piwem z Gościszewa. Polane zostało Naturalne Niefiltrowane, a ja sam poczęstowałem słuchaczy piwem Viva Hel. Samych gości tym razem nie dotarło zbyt wielu, ale biorę to na kanwę wakacji. Tak czy siak i tak było bardzo miło.


Po polemice, jak zwykle, była biesiada piwna, która swoje miejsce miała w podziemiach lokalu, a potem przeniosła się do degustatorniowego ogródka. Tak biesiadowaliśmy do późnych godzin nocnych. Były rozmowy o piwie, piwne plany, sporo kawałów, śmiechu i dobrego piwa. Biesiadę okraszały jędrzejowe wąsy, za które serdecznie dziękuję Browarowi Van Pur, który ufundował powyższe wąsy oraz pani Marcie Szydlik z agencji Neuron, za ich przesłanie. Ekipa naprawdę była zadowolona z nich.

Tak to właśnie wczoraj wszystko wyglądało. Za tydzień, hmm, za tydzień specjalne wydanie polemiki, ale o szczegółach napisze wkrótce. Powiem tylko tyle, że będzie to polemika jubileuszowa w pewnym sensie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz