niedziela, 6 listopada 2011

AFROALKO - Gdynia-Wielki Kack

Dzisiaj odwiedziłem kolejny sklep pod szyldem Afroalko.
Sklep mieści się w Gdyni, w dzielnicy Wielki Kack, na osiedlu Fikakowo, przy ulicy Gryfa Pomorskiego 65/U2.Sklep jest czynny w godzinach:
Poniedziałek - sobota: 11:00 - 22:00
Niedziela: 13:00 - 21:00


Sklep ten, jest najmniejszym spośród czterech w sieci Afroalko. Asortyment, jest także ciut uboższy od tego, co możemy znaleźć na Obłużu, jakkolwiek dla smakosza piwa i innych trunków, wybór i tak jest bardzo duży.


W sklepie, jak we wszystkich innych dobrych sklepach jest miejsce na piwa koncernowe:
Kompani Piwowarskiej, Carlsberg Polska, Grupy Żywiec, Van Pur, Browarów Regionalnych Łomża.


Jakkolwiek gro powierzchni zajmują nasze ulubione przysmaki, czyli piwa z browarów regionalnych, takich jak::
Amber, Ciechan, Cornelius, Czarnków, Fortuna, Gościszewo, Gontyniec, Jabłonowo, Jagiełło, Konstancin, Koreb, Kormoran, Minibrowar Koszalin, Lwówek, Namysłów, Na Jurze, Perła, Pinta, Południe, Sulimar, Witnica, Zamkowy.


Sklep oferuje także asortyment piw zagranicznych, jakkolwiek jest on o wiele mniejszy, niż ten który spotkać możemy na Obłużu, jakkolwiek powodem tego stanu jest mała powierzchnia sklepu. Wśród nich są piwa: angielskie, belgijskie,  czeskie, hiszpańskie (San Miguel), holenderskie (tych mniej niż na Obłużu), litewskie, niemieckie,  rosyjskie, a nawet tureckie (Efes) oraz ukraińskie.


W sumie sklep Afroalko na Wielkim Kacku oferuje około 150 różnych piw, jest także jedna dedykowana lodówka Afroalko.


Poza tym, w sklepie można zakupić także:
- wina,
- miody pitne,
- alkohole wysokoprocentowe: wódka, whisky (bardzo szeroki szeroki wybór, japońska Yamazaki też jest, mniam mniam), brandy, gin, tequila, absynt, agwa, likiery i inne,
- wyroby tytoniowe: papierosy, cygara, cygaretki, tabaka,
- snacki: chipsy, paluszki, batony,
- napoje bezalkoholowe: kwas chlebowy, podpiwek, napoje energetyczne, soki, napoje gazowane.

Jeśli chodzi o temat promocji i kart Afroalko, płatności kartami, wszystko zostało opisane we wcześniejszym poście, dostępnym tu: AFROALKO - Gdynia-Obłuże 

Konkludując, sklep Afroalko na Wielkim Kacku, to całkiem przyjemny sklep osiedlowy, oferujący szeroką gamę piw i innych produktów monopolowych, na osiedlu i w rejonie całego Wielkiego Kacka i Karwin oferujący najlepszy asortyment. Obsługa miła, uśmiechnięta, zorientowana w temacie. Zapraszam wszystkich moich czytelników i oczywiście smakoszy piwa i innych alkoholowych trunków do dowiedzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz