niedziela, 13 listopada 2011

AFROALKO - Gdynia-Dąbrowa

Dzisiaj odwiedziłem kolejny sklep pod szyldem Afroalko.
Sklep mieści się w Gdyni, w dzielnicy Dąbrowa, przy ulicy Miętowej 1.Sklep jest czynny w godzinach:
Poniedziałek - sobota: 11:00 - 22:00
Niedziela: 13:00 - 22:00


Asortyment sklepu bardzo podobny do tego, co możemy zobaczyć na Obłużu i Wielkim Kacku.


W sklepie, jak to ma miejsce w innych sklepach Afroalko, jest miejsce na piwa koncernowe:
Kompani Piwowarskiej, Carlsberg Polska, Grupy Żywiec, Van Pur, Browarów Regionalnych Łomża.


Najważniejsze jednak jest to, że mamy szeroki wybór piw z polskich browarów regionalnych, takich jak::
Amber, Ciechan, Cornelius, Czarnków, Fortuna, Gościszewo, Gontyniec, Jabłonowo, Jagiełło, Konstancin, Koreb, Kormoran, Minibrowar Koszalin, Lwówek, Namysłów, Na Jurze, Perła, Pinta, Południe, Sulimar, Witnica, Zamkowy.

Sklep oferuje także asortyment piw zagranicznych, jakkolwiek nie jest on za duży, jest tu miejsce na piwa:  angielskie, belgijskie, czeskie, litewskie, niemieckie, rosyjskie oraz ukraińskie.

W sumie sklep Afroalko na Wielkim Kacku oferuje około 180 różnych piw.W sklepie na ul. Miętowej mamy także dwie dedykowane lodówki Afroalko.


Poza tym, w sklepie można zakupić także:
- wina (jedna ze ścian sklepu okupowana jest tylko przez wina, bardzo szeroki wybór),
- alkohole wysokoprocentowe: wódka, whisky, brandy, gin, tequila, absynt, agwa, likiery i inne,
- wyroby tytoniowe: papierosy, cygara, cygaretki, tabaka,
- snacki: chipsy, paluszki, orzeszki,
- napoje bezalkoholowe: kwas chlebowy, podpiwek, napoje energetyczne (jest dedykowana lodówka Blow), soki, napoje gazowane.

Jeśli chodzi o temat promocji i kart Afroalko, płatności kartami, wszystko zostało opisane we wcześniejszym poście, dostępnym tu: AFROALKO - Gdynia-Obłuże 

Konkludując, sklep Afroalko na Dąbrowie, to ciekawa oferta alkoholowa, a głównie piwna dla mieszkańców tej dzielnicy i nie tylko. Na pewno oferujący najlepszy asortyment na dzielnicy. Obsługa to miłe uśmiechnięte, młode dziewczyny, zorientowane w temacie. Zapraszam wszystkich moich czytelników i oczywiście smakoszy piwa i innych alkoholowych trunków do odwiedzenia sklepu i życzę udanych zakupów.

3 komentarze:

 1. Sklep jak każdy inny na Dąbrowie.Piwa regionalne są prawie we wszystkich sklepach w okolicy.Obsługa też wszędzie jest miła.Czy to jest reklama tego sklepu PANIE BROWARNIKU TOMKU?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W którym sklepie na Dąbrowie jest jeszcze taki wybór dobrych piw? Może w łyku? HaHa To jest jedyny sklep w okolicy z prawdziwym piwem

   Usuń
  2. Rewelacja!, tylko w tym sklepie są prawdziwe piwa,w innych sklepach są tylko podróby warzone w piwnicach.Co się tyczy Łyku,jest to ta sama liga co Afro.

   Usuń