środa, 31 grudnia 2014

Szczęśliwego Nowego Roku 2015!

Wszyscy widzimy, że rok 2014 dobiega powoli końca, a kolejny 2015 rok zbliża się szybkimi krokami. Z tej okazji, chciałbym złożyć podziękowania wszystkim tym, dzięki którym, pod względem czysto piwnym, ten rok był fantastyczny.


A więc tak, dziękuję bardzo (kolejność podziękowań nie do końca przypadkowa, jakkolwiek też nie stawiam tu wszystkich wymienionych na szalach wagi):

Wojtkowi Szlosowskiemu i wszystkim pracownikom Degustatorni Gdańsk. Obu Łukaszom, Panu Sławkowi i wszystkim związanym z Cafe Lamus i Lawendowa 8 oraz Wojtkowi i Tomkowi i całej ekipie zacnej Pułapki. Dziękuję Was za cudowne piwne inicjatywy, imprezy i wydarzenia piwne, piwne premiery i za to, że po prostu jesteście.

Dominikowi Stankiewiczowi z firmy Stanbud za przyjaźń i za wszystko. Zresztą Dominiku Ty wiesz za co.

Browarom Regionalnym Jakubiak, a w szczególności Anecie, Maćkowi i Markowi Jakubiak, Irminie Ochenkowskiej, Adamowi Brzezińskiemu, Marcie Łażewskiej, Piotrkowi Duszy, Krzyśkowi Fałdowskiemu i Michałowi Popławskiemu, za przyjaźń, super piwo, pomocną dłoń, zaufanie i wszystko, co z tym jest związane.

Aleksandrze i Tomkowi Rzepnickim oraz Wojtkowi Piaseckiemu-Wieliczko i całej ekipie Browaru Piwna za wszystko, czyli kolaboracje piwne, warsztaty piwowarskie, wspólne warzenia i wiele innych rzeczy. 

Panu Stanisławowi i Chrystianowi Czarneckim oraz Michałowi Saksowi z Browaru Gościszewo za kolejne genialne piwne i nie tylko doznania i za to, że wśród Was zawsze przyjemnie mija czas.

Michałowi jeszcze raz oraz Bartkowi i Arkowi z AleBrowaru za przewspaniałe wspólne inicjatywy, za przyjaźń, za genialne piwo i za ogromną ilość dobrego humoru.

Jackowi z Artezana, Ziemkowi z Pinty, Wojtkowi z Widawy, Wojtkowi z Browaru Solipiwko, Jankowi i Bogdanowi Szałom z SzałPiw, Tomkowi i Markowi z Pracowni Piwa, Michałowi, Bartkowi i Wojtkowi z Kingpina, Marcinowi z Wąsosza i Olimpu, Andrzejowi i Tomkowi z gdańskiej Brovarni, panu Krzysztofowi Pankowi z Browaru Fortuna oraz Markowi Skrętnemu z Browau Amber, za genialne piwo i za to, że zmieniacie polski rynek piwa.

Pawłowi Piłatowi, czyli polskiemu Cesarzowi Chmielu, za to, że robi wszystko by polski chmiel miał swoje odpowiednie, wyoskie miejsce w polskim i ine ttylko piwowarstwie i za to, że jest ultraziomem.

Ekipie warmińskich piwowarów domowych - Danielowi, Pałwowi, Arturowi, Jurkowi, Jankowi, Sławkowi, Adamowi oraz warmińskim propagatorom kultury piwa, czyli Pawłowi Błażewiczowi i Jackowi Niedźwieckiemu za to, że pokazują, że Warmia, że Olsztyn tez piwem stoją.

Łukaszowi i Natalii Zalewskim z olsztyńskiego sklepu Ćwiartka i Tomkowi Lipińskiemu ze sklepu Tomson za to, że z olsztyńskiej pustyni próbują zrobic krainę bogata w dobre piwo.

Genialnym piwowarom domowym z Trójmiasta i oklic, którzy dzielnie walczyli podczas PiwoWAR Battles. Jesteście genialni!

Ekipie Starej Warszawskiej z Olsztyna.

Marcinowi Chmielarzowi, Markowi Pucie, Łukaszowi Iwanowi, Eli Lucińskiej-Fałat i wszystkim innym z piwnych wielokranów zlokalizowanych na dalekich rubieżach naszego kraju.  

Andrzejowi Piątkowskiemu za to, że nie poddaje się i cały czas robi wszystko, by wkrótce nastapiło otwarcie Broearu Zamkowy Młyn w Olsztynie.

Wszystkjim piwnym blogerom i vlogerom za super znajomości i krzewienie kultury picia piwa.

Moim serdecznym piwnym przyjaciołom, czyli Tomkowi Sadowskiemu i Oli Gilowskiej oraz Tomkowi Kunachowiczowi za wszystko piwne i niepiwne także. Andrzejowi Grudniowi za super wycieczke do Żywca (oj działo się!), Marcinowi Piwnemu Turyście za piwne życzenia z najodleglejszych zakątków świta i za piwa z tychże zacnych miejsc i wielu innym osobom, z którymi spędzałem genialnie czas przy piwie. 

Oczywiście wielkie podziękowania także dla moich wiernych czytelników i fanów. Super, że jesteście.

Dziękuję także wszystkim tym, których w dobie kończącego się roku pominąłem, za co przepraszam. 

Życzę Wam wszystkim cudownego, genialnego, pełnego uśmiechu, radości, sukcesów i genialnego piwa roku 2015. By dla Was wszystkich był rokiem bez zmartwień i takim, w którym spełni się choć cz.ęść z Waszych marzeń, które jeszcze macie. Wszystkiego najlepszego moi drodzy! Piwo w dłoń i oby nam się! Do zobaczenia w Nowym Roku! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz