niedziela, 21 września 2014

Browar Zamkowy Młyn - relacja z budowy - część XIX

W ostatni piątek, jak że za oknem znowu przywitała mnie piękna pogoda, postawiłem wybrać się ponownie na plac budowy browaru restauracyjnego w Olsztynie. Po przekroczeniu placu budowy, przywitał mnie gwar i krzątaninia osób pracujących na budowie. Można powiedzieć, że budowa weszła w ostatni etap, czyli wykończeniówki.

Przyjechały kolejne szyby, które od razu po rozładowaniu zostały zamontowane. Szybkość ich montażu naprawdę mnie zaskoczyła. 
Przy wejściu głównym można dostrzec powstające schody.
  

Wewnątrz też sporo się dzieje. Zaczyna pojawiać się oświetlenie, schody prowadzące na różne poziomy kompleksu także nabierają kształtu ostatecznego. Tu także pojawiają się nowe przeszklenia. Pomieszczenia sanitarne także są już na wykończeniu. Taras także nabiera już ostatecznego wyglądu.Można także dostrzec zewnętrzne przejście pomiędzy dwoma częściami kompleksu. 
 

A teraz ... prawdziwa gratka. Zdradzę wam (dzięki uprzejmości właściciela) plany warzelni i leżakowni. Można sobie teraz bez problemu wyobrazić, jak to wszystko będzie już niedługo wyglądało.

Na deser natomiast, widok na browar z wieży Zamku Kapituły Warmińskiej. 


Następna relacja, jubileuszowa, bo dwudziesta, a w niej kilka słów i zdjęć z przyjazdu aparatury do browaru.

3 komentarze: