środa, 1 kwietnia 2015

Browar Zamkowy Młyn - relacja z budowy - część XXIV

W ostatnich dniach, począwszy od soboty, cały czas będący w fazie budowy Browar Zamkowy Młyn najechały wielkie sprzęty od firmy Kaspar Schulz. Przyjechały warzelnia, tanki fermentacyjno-leżakowe oraz oprzyrządowanie i wiele innych ciekawych rzeczy, między innymi beczki. Na początku wszystko rozładowano na parkingu, na którym w sezonie parkują autokary z niemieckimi i rosyjskimi turystami. 
 


 
Następnie wszystko to przewożono na miejsce wózkiem widłowym, a potem przy pomocy dźwigu zapakowano je do wnętrza budynku browaru.  
 

 
 
 
Kasparczcycy i Schulzczycczycy oraz pracownicy firmy budowlanej uwali się jak w ukropie by wszystko sprawnie przetransportować i umieścić w budynku browaru. Teraz przyszedł czas na to, by wszystko odpowiednio zamontować i przetestować. Montaż całej instalacji zacznie się tuż po świętach.

Warzelnia
 

Jak widać, dzieję się wiele i następna relacja będzie obejmować fazę budowy kiedy wszystko będzie zamontowane. Poza tym inne sprawy też przyśpieszają. Wkrótce na blogu też i o tym. Na zdrowie!  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza